Header image

SZKOŁA BLISKA KAŻDEMU

Etap powiatowy Młodzieżowej Olimpiady
Turystyczno- Krajoznawczej

9 kwietnia odbył się w Wałbrzychu etap powiatowy Młodzieżowej Olimpiady Turystyczno- Krajoznawczej. W niewielkiej stawce zespołów drużyny z naszego gimnazjum w składzie:

I drużyna: Ania Kopciuch, Tomasz Igła, Jacek Nycnerski
II drużyna: Sandra Sobala, Marta Flis, Arek Matras

zajęły 1 i 3 miejsce. Należy tylko ubolewać, że turystyka młodzieżowa w naszym regionie uprawiana jest przez tak nielicznych. A oto kilka fotek z konkursu.

Jacek Nycnerski

Jacek  pokonuje kolarski tor przeszkód

Ania też radzi sobie dobrze.

Marta, Sandra i Arek

Marta, Sandra i Arek obserwują zmagania kolegów

Sandra

W organizacji turnieju uczestniczyli też inni uczniowie naszego gimnazjum. Na zdjęciu głaz narzutowy a obok niego Sandra ( numer telefonu zastrzeżony)

Ania Kopciuch

Wśród gimnazjalistów bezkonkurencyjna była Ania.

Marta, Sandra i Arek

Trzecie miejsce: od prawej Marta, Sandra i Arek.

Ania, Jacek i Tomek

Pierwsze miejsce: Ania (z chustką), Jacek i Tomek.

Jesteśmy dumni także sukcesów naszych absolwentów. Ania i Agatka + desant z innego gimnazjum cieszą się z IV miejsca.

A to już II miejsce w kategorii szkół średnich: Patryk ( ileż on nam krwi napsuł), anonimowa nieznajoma ( chociaż urodą jak najbardziej pasuje do naszych absolwentek) oraz Gosia.

I jeszcze zdjęcie laureatów na którym dominują nasi obecni, byli i przyszli uczniowie.